*زنده یاد قاسم حق شناس

دارنده مدال طلای کشتی جهان در مسابقات فلوریدای آمریکا در سال ۱۹۷۸

*حاج حبیب اله ناظریان

  • ریاست اسبق فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران
  • قهرمانی جهان در ژاپن
  • رئیس کمیته فنی کاراته آسیا
  • مدرس تیم های ملی درآسیا وایران
  • دارنده دان ۷ کاراته

نفرات منتخب باشگاههای ورزشی شهر گز برخوار

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

تکواندو ایثار

رضا رحمانی

ابراهیم مطلبی

۱-مجید نیرومند ۲-محمدرضا الیکی ۳-اسماعیل جزی ۴-مهرداد تقیان۵-محمدضیایی۶ میلاد حیدرزاده

-

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

فوتبال فلات

عبدالکریم الیکی

عبدالعلی الیکی

۱-ولی ا..ضیایی ۲-مهدی عباسی ۳-حسین مولویان ۴-حیدرضیایی

کسب مقام اول وسوم در شاهین شهر- مقام اول جام ۲۲ بهمن شهر گز

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

فوتسال بانوان شهدای گز

مهرانگیز نادری

-

۱-ساحره گراوندیان ۲-مریم حسینی ۳-لیلا قربانی

قهرمانی شهرستان واستان – بازیکن لیگ دسته سوم کشوری

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

ایروبیک بانوان   شهید چمران

فاطمه صفری

لیلا یوسفیان

۱-لیلا یوسفیان ۲-شهناز احمدی  ۳-محبوبه احمدی

-

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

فوتبال امید

رحمت ا.. یزدان پناه

محمدرضا امینی

۱-محمدرضا عباسی ۲-احمد محمدی ۳-ابراهیم خسروی

بازیکن باشگاههای استان اصفهان

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

والیبال بانوان     شهید چمران

شهرزاد نکویی

لیلا یوسفیان

۱-مریم مالوردی ۲-صالحه باباخانی ۳-ملیحه علی عباسی

-

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

موی تای             شهید مطهری

حسین امینی

مسلم فرامرزیان

-

-

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

هندبال

عباسعلی بصیری

-

۱-میلاد دانشمند ۲-جواد اله وکیل     ۳- مهدی احمدی

۴ عنوان سومی استان – ۳ عنوان نائب قهرمانی استان – قهرمان استان اصفهان – نائب قهرمان دسته اول باشگاههای کشور- حضور در مسابقات دسته اول کشور

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

باستانی

سهراب نبی زاده

عبدالعلی الیکی

۱-ابوالحسن عسکری ۲-رضا غلامیان ۳-ناصر گل شناس ۴-بهروز مولویان(مرشد)۵-آقای بابایی

-

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

بدنسازی

محمد جواد نبی زاده

-

-

-

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

پیشکسوتان

۱

کاراته

کریم متقی زاده

-

۱-عبدالکریم الیکی ۲-رضا محمدی ۳-عباسعلی محمدی ۴-حسین ملکی ۵-باقر هادیان ۶-شکراله صادقپور ۷- علی اعظمیان ۸- هوشنگ غفاری ۹- محمود خلیلی ۱۰- منصور غریب ۱۱- منصور داوطلب ۱۲- عبدالمجید یوسفیان ۱۳- علی قوتمند ۱۴- حسن یزدانپناه ۱۵- اباذر خیری ۱۶- سعید دانشمند۱۷- سیروس دانشمند ۱۸- سجاد دانشمند ۱۹- سهراب دانشمند

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

پیشکسوتان

۱

کوهنوردی

-

-

۱-محمد احمدی (اورست)۲-اعظم غفوریان (آلپ) ۳-فرهاد یزدان پناه (آلپ) ۴-عزیزاله فرامرزیان (کرکس)

ردیف

نام باشگاه ورزشی

رئیس هیئت

نام سرپرست

پیشکسوتان وبازیکنان

۱

والیبال

فرهاد جعفریان

-

۱-کریم الیکی(رییس هیئت شهرستان) ۲-حسن عرفانی ۳-نادعلی عرب بیگی ۴-محمدرضا زمانیان(داور درجه یک) ۵-محمدرضا عرب بیگی ۶-محمد نکویان ۷- رضا پروانه   ۸ – عباس متقی زاده

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

پیشکسوتان

۱

بدن سازی

علی شهابی

سعید متقی زاده

۱-اکبر خجندی۲-جلال مسیح زاده ۳-رضا غلامیان ۴-مجید متقی زاده  ۵-محمدجوادنبی زاده(مربیگری درجه۳)

ردیف

نام باشگاه ورزشی

رئیس هیئت

نام سرپرست

پیشکسوتان وبازیکنان

۱

کشتی

یوسف احمدی

-

۱-تقی فرامرزیان  ۲-نعمت اله اعظمیان  ۳-قدرت اله الیکی ۴- اصغر ممتاز

ردیف

نام باشگاه ورزشی

رئیس هیئت

نام سرپرست

پیشکسوتان وبازیکنان

۱

ژیمناستیک

امیرافشون

-

۱-محمد اشراقی ۲-علیرضا مظفری ۳-رسول جعفریان

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

فوتبال(طلوع یاران)

سعید دهقان

محمدصاحبان

۱-رضاعابدی ۲-مرتضی نیکبخت ۳-محمدرضا میرزاده ۴-روح ا..بصیری

-

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

توضیحات

۱

فوتبال(پرواز طلایی)

منصور احمدی

ابوالفضل اعظمیان

۱-محمد شریفیان ۲-مهرداد علی عباسی ۳-فرزاد حاتم زاده

قهرمان ونائب قهرمان مسابقات نوجوانان وجوانان شهرستان-صعود به آسیا ویژن

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

بازیکن برتر

۱

کانگ فو توآ ۲۱

بهادر نصیر پور

بهروز حیدرزاده

۱-ابوالفضل ذکاوتمند  ۲-علی ذکاوتمند  ۳-حسین عسکریزاده  ۴-عباسعلی امینیان ۵-علیرضا مولویان ۶-سید علی سجادی ۷-سعید جلالی ۸-مهدی هادیان ۹- مهرداد حاتمیان ۱۰ –مجید محمدی ۱۱- علی قیدرلو

ردیف

نام باشگاه ورزشی

نام مربی

نام سرپرست

پیشکسوت

بازیکن برتر

۱

کونگ فو توآ

علی ابراهیمی

علیرضا یزدان پناه

حیدر علی عارفیان

۱-مهدی علی عباسی ۲-علی شریفی ۳ مهدی کریمیان ۴- مهدی مرادیان ۵-فرزاد شریفیان ۶-مصطفی یزدان پناه ۷- محسن جزی ۸- جواد چاوشی ۹-امیر حسین حاج هاشمی۱۰-مجتبی احمدی ۱۱-مجید حاتمیان ۱۲-علی یزدان پناه ۱۳-سید مهدی سجادی ۱۴-مصطفی منصوری ۱۵-ولی اله هلاکوهی۱۶-هانی سلیم زاده ۱۷-محمدحسین غفاری ۱۸-مهدی یزدان پناه ۱۹-رضا طاهری ۲۰-ایمان شریفیان ۲۱-امیر حسین غفاری ۲۲-حسن غفاری۲۳-علی محمدی ۲۴-ابوالفضل اکبری ۲۵-امیرحسین متقی زاده۲۶-مجتبی داوطلب ۲۷-محمد عارفیان